Rejestracja: 663 434 003   

 

        

 

 Zabiegi na ciało

 

 

Współczesna medycyna estetyczna dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii pozwala nam zaoferować naszym Klientkom zabiegi na ciało przeprowadzane celem wysmuklenia najbardziej newralgicznych partii ciała poprzez usuwanie komórek tłuszczowych, cellulitu oraz poprawę jędrności i elastyczności skóry.

 

Modelowanie sylwetki

 

Profesjonalna aparatura medyczna oraz wiedza i kompetencje doświadczonego personelu pozwalają osiągnąć widoczne rezultaty już po kilku wizytach, a odpowiednio zaplanowany harmonogram spotkań gwarantuje osiągnięcie pożądanych rezultatów. Efektowne modelowanie sylwetki wymaga zastosowania wielu czynników, na które składają się przede wszystkim dieta, ćwiczenia oraz zabiegi pielęgnacyjne.

 

Zabiegi na ciało w naszym Instytucie

 

W naszym Instytucie oferujemy różnego rodzaju zabiegi na ciało, które można ze sobą dowolnie łączyć, aby sprostać potrzebom każdego Pacjenta.

 

 • ICOONE
  - zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie modelujące sylwetkę, likwidujące cellulit, redukujące tkankę tłuszczową, luźną skórę, obrzęki limfatyczne oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. W menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Magazyn "Twój Styl" uznał ICOONA za najskuteczniejszy zabieg na jędrną i atrakcyjną sylwetkę!

 

 • Fala radiowa 

-  emitowana przez głowicę fala radiowa rozgrzewa skórę właściwą do 650C, co powoduje skrócenie włókien kolagenowych i poprawę napięcia skóry. W wyniku pobudzenia produkcji nowych włókien kolagenowych efekt ujędrnienia jest długotrwały.

 

 • Fala uderzeniowa
  fala uderzeniowa jest rewolucyjnym rozwiązaniem do bezinwazyjnego ujędrniania skóry, redukcji cellulitu, zmniejszenia widoczności blizn i wygładzenia rozstępów. Technologia oparta jest na kombinacji fal akustycznych i elektrycznych oddziałujących równocześnie na wyznaczony obszar tkanki poprzez specjalną, opatentowaną głowicę.

 

 • Drenaż limfatyczny
  - jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularną metodą walki z celullitem. Jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm. Intensywny drenaż antycellulitowy, wyszczuplający i ujędrniający ciało. Połączenie bandaży Arosha wraz z profesjonalnym aparatem Limphastic daje spektakularne efekty zabiegowe.