Rejestracja: 663 434 003   

 

        

 

Hydroksyapatyt wapnia - zabieg Radiesse - wypełniacze nowej generacji


 

Radiesse to nowa generacja wypełniacza, którego charakteryzuje niezwykła różnorodność zastosowania zarówno w kosmetyce, jak i rekonstrukcji, bez konieczności stosowania zabiegów chirurgicznych. Radiesse nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego dlatego nie wywołuje reakcji alergicznych. W związku z powyższym nie ma potrzeby robienia testów uczuleniowych bezpośrednio przed zabiegiem.

 

Dla kogo zabieg Radiesse

 

Zabieg Radiesse przeznaczony jest dla osób z widocznymi już oznakami utraty gęstości skóry, nie tylko wyraźnego zwiotczenia, ale także w przypadku nawet młodszej, jeszcze jędrnej skóry, ale z ubytkami tkanki np. po gwałtownym schudnięciu.

Ze względu na swój charakter Radiesse bardzo dobrze unosi skórę nie nadając jej nadmiernej objętości, co doceniają kobiety o okrągłych lub owalnych twarzach, u których nadmiar objętości kojarzy się po prostu z pogrubieniem kształtu twarzy.

 

Zabieg zalecany jest szczególnie dla kobiet w okresie menopauzalnym, a u osób często korzystających ze słońca lub palaczy jest nieoceniony jako substancja biorewitalizująca.

Ogólnie możemy określić Radiesse jako uniwersalny zabieg dla osób aktywnych zawodowo, korzystających z uroków słońca, sauny, korzystających z oferty zabiegów laserowych.


Jakie są przeciwskazania dla zabiegu Radiesse?


Przeciwwskazaniem do zabiegu są wszystkie stany zapalne i ropne w obszarze poddawanym zabiegowi, opryszczka w stanie aktywnym, ogólny zły stan zdrowia związany z grypą, czy zwykłym przeziębieniem. Uczulenia na składniki preparatu nie zdarzają się, hydroksyapatyt wapnia jest naturalnie występująca substancją w naszym ciele budując nasze kości czy zęby, ale silne zmiany alergiczne w fazie aktywnej wykluczają pacjentów z możliwości wykonania zabiegu.

 

Koszt zabiegu: 1000-1600 zł