Instytut Antiaging Aneta Ptak-Zabiegi estetyczne

OPINIE

Dobra
Na podstawie 27 opinii
Marzena Kukla
Marzena Kukla
2023-10-12
Bardzo polecam ten Instytut, fachowa i rzetelna obsługa. Zawsze miła atmosfera, a jednocześnie uczciwe i fachowe doradzanie usług. Pełny profesjonalizm przy podejściu do pacjenta (rzetelne doradzanie, a nie wciskanie czegoś na siłę) i informację odnośnie wizyt. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, a kilka z nich samą mnie zaskoczyły efekty.
Halina Krupa
Halina Krupa
2023-10-12
Indywidualne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Przyjazna atmosfera. To wszystko sprawia, że z przyjemnością korzysta się z oferowanych zabiegów.
MaxMara
MaxMara
2023-10-11
Z usług instytutu Anti-aging korzystam od wielu lat, począwszy od drobnych zabiegów medycyny estetycznej, zabiegów laserowych, na usuwaniu znamion barwnikowych skończywszy. Za każdym razem spotykam się z pełnym profesjonalizmem, cierpliwością i życzliwością całego zespołu kliniki. Gorąco polecam to miejsce, bo ja w nim zawsze czuję się komfortowo. Szczególnie polecam Panią doktor Anetę Murawiejską-Ptak i Panią Anetę Paszek, gdyż ich podejście do pacjenta jest na najwyższym poziomie.
Izabela Misterka
Izabela Misterka
2023-10-10
Najlepsza opieka, świetnie przygotowany personel, zawsze pełna i rzeczowa informacja na temat wybranego zabiegu. Polecam jako pacjentka od wielu lat.
Kacper Zagórski
Kacper Zagórski
2023-08-04
Bardzo polecam, świetna i bardzo miła obsługa. Pani doktor tlumaczy każdy krok i troszczy się o pacjenta co dodaje spokoju. Z każdymi zmianami skórnymi, pytaniami jak najbardziej polecam klinikę, ponieważ zdecydowanie warto przekonać się na własnej skórze.
Deim
Deim
2023-06-23
W tej klinice leczenie dermatologiczne pod kątem trądziku zakończyło się sukcesem. Pozbyłam się również blizn i wszelkich przebarwień. Do tego pracują tu naprawdę fachowi lekarze, którzy dobrze znają się na swoim zawodzie i zawsze podchodzą z wysoką kulturą do pacjenta. Każda usługa jaką mi wykonano była dokładna i przyniosła pożądany skutek. Szczerze polecam to miejsce każdemu.
Jolanta Tessar
Jolanta Tessar
2023-06-13
Jestem pacjentką od samych początków Instytutu, a nawet jeszcze wcześniej. Zawsze dobrze, profesjonalnie i z pełną troską ze strony całego personelu. Polecam!
Małgorzata Twardzik
Małgorzata Twardzik
2023-04-24
Pani Dr Aneta wspaniały lekarz , wspaniała Osoba z wielkim doświadczeniem i wiedzą :)

SPRAWDŹ OPINIE NA INNYCH PORTALACH

FACEBOOK

4.8 / 5

KLINIKI.PL

8 / 10